ROBLOX LUA Developer

MARS12,Opublikowany 1 rok temu

Middle

Niepełny etat

Do ustalenia

Praca zdalna, Warszawa

MARS12 — outsource компания по геймификации бизнеса. Разрабатываем мобильные и игровые приложения для крупных брендов и стартапов.

Nad czym pracować?
  • Nazwa projektu (ów): Medieval multiplayer RPG fighting game
  • Na jakim etapie projekt(y)? Start
  • Gatunek: MMO, Gry hyper codzienni, Gry codzienni, Gry symulacyjne, Gry fabularne
  • Platformy : Mobile, iOS, Android
Wielkość i struktura zespołu?

8

Na jakie zadania (obowiązki)?

Hello! MARS12 is looking for a Senior Roblox developer for developing medieval multiplayer RPG fighting game on Roblox Studio.

Candidate requirements:

  • strong knowledge of LUA, Roblox API and tools

  • more than 1 year of commercial experience on LUA

  • released projects on Roblox

Jakiego specjalisty szukamy?
  • developing medieval fighting game mechanics

  • developing UI

  • setting up environments, characters and animations on a scene

  • deploying on game server

  • communicate with 3D/2D artists and product owner

  • English and Ukranian

Co jest dla nas ważne w człowieku?

Находчивость

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?

- возможность обучаться и рости в команде стартапа

Jakie warunki i bonusy?

- у вас будет 100% удаленная работа с почасовой оплатой

Proces selekcji

Пройдите анкетирование здесь: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvcqcIHHwoucI0pRxbIvIsjutklV2EK2NPYJ9gECWfnOH_xQ/viewform

MARS12

Rodzaj firmy: outsource, product, developer, publisher, services

Pracownicy: 11-50

Platformy : PC, Mobile, Browser, VR/AR

Gatunek: Gry akcji, Gry przygodowe, Gry logiczni, Gry wyścigowe, Gry fabularne, Gry symulacyjne, Gry strategiczne, Gry strzelanki, Gry codzienni, Arcade, Bijatyki, Gry słowne, Aplikacje mobilne, Dziecięce zabawy, MMO, Gry hyper codzienni

Wszystkie oferty pracy MARS12
Join our Discord!
Find out about new Lua Developer jobs on Discord
join
@ingamejob_dev
dowiedz się o nowych ofertach pracy Lua Developer w Telegram
Subskrybuj