3D Animator (Including Cinematics)

Lizard Labs,Opublikowany 1 rok temu

Middle

Pełne zatrudnienie

Do ustalenia

Praca zdalna

Lizard Labs - інді-студія з баченням створення унікальних і захоплюючих ігор. Зараз ми працюємо над нашим амбітним проектом Reptarium на базі Unreal Engine. Ми активно шукаємо кандидата, який володіє професійними навичками 3D-анімації та має досвід розробки скелетів персонажів, включаючи кінематографічні сцени.

Nad czym pracować?
  • Nazwa projektu (ów): Reptarium
  • Na jakim etapie projekt(y)? Production
  • Gatunek: Gry fabularne, MMO
  • Platformy : PC
Na jakie zadania (obowiązki)?
  • Досвід роботи з 3D-анімацією та розробкою скелета персонажів для ігрових персонажів.

  • Можливість створювати реалістичні та вражаючі анімації, які оживляють персонажів.

  • Досвід створення захоплюючих сцен для кінематографічного оповідання в ігрових проектах.

  • Знання Unreal Engine або інших ігрових движків є значною перевагою.

Jakiego specjalisty szukamy?
  • Develop impressive animations for various game characters, considering the skeleton structure.

  • Enhance and optimize character movements to create emotionally-rich scenes.

  • Implement epic cinematic scenes that elevate the gaming experience.

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?
  • Захоплюючий і захоплюючий проект в індустрії розробки ігор.

  • Можливості особистісного зростання та вдосконалення навичок у сфері 3D-анімації та розробки скелета персонажа.

  • Співпрацюйте з творчою командою професіоналів і отримуйте підтримку досвідчених фахівців.

  • Гнучкий графік роботи та можливість дистанційної роботи.

Jakie warunki i bonusy?

Приєднуйся до нашої команди і разом створюймо ігрову магію!

Lizard Labs

Rodzaj firmy: developer

Pracownicy: 1-10

Platformy : PC

Gatunek: MMO

Wszystkie oferty pracy Lizard Labs
Join our Discord!
Find out about new 3D Animator jobs on Discord
join
@ingamejob_art
dowiedz się o nowych ofertach pracy 3D Animator w Telegram
Subskrybuj